قالیشویی در باغستان

قالیشویی در جهانشهر
قالیشویی در جهانشهر
2020/02/23
قالیشویی در کرج
قالیشویی در کرج
2020/03/01

قالیشویی در باغستان با مناسب ترین قیمت

قالیشویی در باغستان را از قالیشویی خانومی  ارائه دهنده بهترین خدمات قالیشویی با مناسب ترین قیمت در هر نقطه از استان البرز شهر کرج به ویژه باغستان دریافت نمایید.

قالیشویی در باغستان

قالیشویی در باغستان را می توانید با خانومی ، با مناسب ترین قیمت تجربه نمایید.

باغستان شامل منطقه جغرافیایی بسیار بزرگی شامل محله های باغستان غربی ، اشتراکی شمالی و بلوار باغستان و محله های صوفی آباد و حیدر آباد می باشد.

در این منطقه گسترده علاوه بر این مناطق محله های شاهین ویلا، بنیاد و قلم نیز وجود دارد که بسیاری از ساکنین این محله هم در تقسیم بندی جغرافیایی جزء باغستان می باشد.

تراکم بالای جمعیت در این ناحیه باعث شده است که ارائه خدمات به ساکنین محترم این ناحیه ارزش بسیار بالایی داشته باشد.

به همین خاطر مجموعه خانومی با هدف کسب سهم بازار در این ناحیه با تلاش بسیار توانسته ارائه سرویس و خدمات خود را به این ناحیه فراهم سازد

ما با ارائه خدمات به مردم و ساکنین محترم ناحیه باغستان، باغستان غربی، شاهین ویلا، قلم، بنیاد و مناطق تابعه این ناحیه، سهم به سزایی از رسالت خود را که همانا ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت به همشهریان عزیز کرجی می باشد را اجرا نموده ایم

خانومی با ارائه خدماتی مانند سرویس حمل رایگان از محل مشتری تا کارخانه و بالعکس هم چنین خدمات شست شوی مبلمان در محل با نرخه اتحادیه کرج، شست و شوی انواع فرش دستبافت و ماشینی،  رفو انواع فرش، ریشه بافی شیرازه بافی توسط نیرو های زبده و کارشناسان حرفه ای تحصیل کرده در صنعت قالی و فرش اماده ارائه خدمات به همشهریان کرجی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از صفحه اینستگرام خانومی که به صورت دوره ای تخفیفات و جشنواره های آفر های ویژه را ارائه می دهد می توانید ما را در اینستگرام دنبال نمایید.