قالیشویی در عظیمیه

قالیشویی در فردیس کرج
قالیشویی در فردیس کرج
2020/02/02
قالیشویی در گوهردشت
قالیشویی در گوهردشت
2020/02/23

قالیشویی در عظیمیه با ارائه بهترین خدمات

قالیشویی در عظیمیه را به مناسب ترین قیمت از قالیشویی خانومی دریافت نمایید.

عظیمه را می توان یکی از مناطق کرج دانست که در آن جمعیت قالب دارای کسب و کار های بزرگ هستند.

افرادی که این ناحیه از شهر کرج زندگی می کنند دارای فرش های بسیار نفیس و ارزشمندی هستند. قالیشویی در عظیمیه به صورت کلی باید دارای خدمات متناسب با فرش های این ناحیه باشد که بیشتر به صورت دست بافت و زرین می باشند.

تیم مخصوص و ویژه حمل و نقل ما در منطقه عظیمیه با ارائه بهترین سطح کیفی که در خور همشهریان عزیز ما در این منطقه باشد برای ارائه خدمات متنوع از قبیل رفو، مرمت در محل بارگیری و انتقال به کارخانه جهت شست و شو ریشه زنی و هم چنین رفع بید خوردگی و ریشه زنی آماده خدمات هستند.

 

قالیشویی در عظیمیه

خانومی همواره در نظر دارد که مشتریان ما شرکای کسب و کار ما هستند و این کیفیت خدمات است که مشتریان وفادار را به سمت ما جلب نموده است.

ساکنین محترم منطقه عظیمیه با گستردگی بسیار زیاد سطح جغرافیایی محل سکونت از میدان اسبی تا میدان طالقانی هم چنین از آزادگان تا کوه شهدا و به عنوان منطقه یک کرج در سطحی از خدمات باید رو به شوند که بتوان پاسخگو سلیقه آن ها بود

سلیقه ای که ما خود می دانیم بسیار سختگیرانه است و با کسب رضایت تقریبا صد در صد در میان مشتریان جایگاه ویژه ای را برای خود بدست آوریده ایم و هدفی جز ادامه این مهم نداریم.

اگر جز ساکنین محترم منطقه یک کرج یا عظیمیه هستید و نیازمند داشتن خدمات مختلف ما هستید تنها با خدمت رسیدن ما یک رزرو فرم و یا یک تماس فاصله دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از صفحه اینستاگرام خانومی که به صورت دوره ای تخفیفات و جشنواره های آفر های ویژه را ارائه می دهد می توانید ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.