درباره‌ما

با بیش از دو دهه تجربه مفتخری است به عنوان یک شرکت خدمات نظافتی در خدمت همشهریان عزیز باشد.

این مجموعه دارای امکانات پیش رفته و مدرن :

انواع دستگاه های شتشوی فرش

دیگ های عظیم آب گیری

خشک کن لوله ای

اطاق آفتاب

و انواع مخازن گازی مدرن  می باشد.

کارخانه بزرگ قالیشویی خانومی با استفاده از پرسنل زبده مجرب و متعهد با به کارگیری از مواد شوینده با کیفیت تولید کشور آلمان اقدام به انواع شستشو و کر اسلامی می نماید. این شرکت با به کارگیری نیرو های آموزش دیده و متخصصین رفو و بافت در صورت نیاز به بازسازی یا ترمیم فرش آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

کارخانه بزرگ قالیشویی خانومی با داشتن سرویس حمل و نقل و نیرو آموزش دیده در این یخش با ارائه خدمات، فرش شما را به صورت لول شده کاور شده و با رعایت دستور العمل های از پیش تعیین شده توسط کارشناسان بافت و نگهداری فرش، در کلیه مناطق 12 گانه شهرستان کرج آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.

هدف ما در مجموعه قالیشویی خانومی ارائه خدمات در راستای مشتری مداری با بالاترین کیفیت در اسرع وقت به کلیه همشهریان عزیز کرجی می باشد همواره با شعار کیفیت هرگز اتفاقی نیست بر این باور بوده ایم که تنها راه ماندگار شدن کسب رضایت برای مشتریان عزیز می باشد.

که در سایه توفیقات ایزد ممنان و همت پرسنل زحمت کش خانومی  تا کنون توانسته ایم با کسب رضایت در بین مشتریان گرامی در مدت این بیست سال ماندگار شویم و جایگاه مناسبی را در خدمات در میان رقبا بدست آوریم امید است این پیروزی ها و کسب رضایت با پیشنهادات و انتقادات سازنده شما سروران در راستای بهبود سطح کیفی خدمات مجموعه بیش از پیش موفق گردیم.

با تشکر سعید قربانی زاده

مدیریت کارخانه قالیشویی خانومی