بید خوردگی

اعلا شویی
اکتبر 7, 2020
سلام دنیا!
اکتبر 7, 2020

بیدخوردگی چگونه به وجود می آید و چه آسیب هایی به فرش می رساند

بیدخوردگی را با ما به سادگی رفع کیند برای رزو خدمات ما در زمینه رفع بید خوردگی می توانید به صفحه خدمات قالیشویی مراجعه کنید.

شما می توانید ما را در اینستاگرام خانومی نیز دنبال نمایید و از مجموعه تخفیفات ما بهره مند شوید

بید حشره ای ریزی است که در مکان های که گرما و رطوبت وجود داشته باشد به وجود می آید بید خوراک خود را از فرش دستبافت تغذیه می کند

فرش هایی دچار بیدخوردگی می شوند که از بر اساس مصرف، فشار وسایل، استفاده از جارو برقی بافت فرش شروع به ریختن می کند قالیشویی خانومی در صورت درخواست مشتریان محترم با سرویس رفع بید خوردگی آماده بازسازی فرش های ارزشمند شما است.

جلوگیری از رشد بید و مبارزه با بیدخوردگی

در تابستان که فصل سبزی درخت گردو است. مقداری از برگ این درخت را جمع آوری کرده و در مقابل آفتاب آن را خشک کنید، بعد از خشک شدن کامل آن به همراه برگ تنباکو ایرانی ترکیب و سپس آن ها را آسیاب کنید.

در صورتی که از فرش استفاده می کنید این ترکیب را زیر فرش قرار داده و در صورتی که از فرش استفاده نمی شود ( فرش در حالت لوله است) روی فرش نیز اضافه شود.

برای تجربه خدمات خانومی چه باید کرد

  1. از طریق شماره های تماس ما و یا از طریق آنلاین خدمات ما را رزرو نمایید نیرو های مجرب و متعهد ما در زمان تعیین شده به محلی که شما رزرو نموده اید مراجعه خواهند کرد.
  2. فرش های دستبافت یا ماشینی شما توسط تیم مجرب ما بررسی، لیست خدمات خانومی به شما ارائه و مطابق با خواسته شما پیش فاکتور صادر می شود.
  3. فرش ها به صورت لول توسط بخش حمل و نقل به کارخانه حمل می شود
  4. خدمات و سرویس مطابق نظر کارشناس و مشتری بر روی فرش ها صورت می گیرد
  5. فرش ها در پایان مجدد توسط تیم حمل و نقل به محل مشتری بازگردانده می شود
در نظر داشته باشید که با رزرو آنلاین می توانید از 15 درصد تخفیف ویژه خانومی بهره مند شوید. مشتریان ویژه خانومی با دریافت کارت های ویژه از مدیریت می توانند از سیستم همواره تخفیف خدمات ما بهره ببرند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *