قالیشویی در رجایی شهر

قالیشویی فردیس کرج
اکتبر 7, 2020
قالیشویی در کرج
اکتبر 7, 2020

قالیشویی در رجایی شهر را با ما تجربه کنید

قالیشویی در رجایی شهر را از قالیشویی خانومی ارائه دهنده بهترین خدمات قالیشویی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در هر نقطه از استان البرز و شهر کرج به ویژه منطقه رجایی شهر تجربه نمایید.

ما با ارائه خدمات قالیشویی در رجایی شهر به مردمان محترم این منطقه کوشیده ایم تا بتوانیم رضایت مشتریان عزیزمان را کسب نماییم

رجایی شهر از نظرگستردگی یکی از مناطق بزرگ کرج بوده از دیرباز،و به تدریج بزرگ تر و پرجمعیت شده است

همواره با هدف سطح کیفی بالا از نظر ارائه خدمات(نظافتی،قالیشویی،مبل شویی)موفق شدیم مشتریان زیادی جذب کنیم و جایگاه ویژه ای کسب نماببم.

اگر جز ساکنین محترم رجایی شهر هستید کافیست تنها یکبار از طریق رزرو یا یک تماس 09125695774 خدمات ما را تجربه کنید و به مشتریان دائمی ما بپیوندید.

جایگاه فرش و قالی

فرش در فرهنگ ایرانی و سرزمین ایران زمین از قدمت و سابقه تاریخی بسیار طولانی برخوردار است و مشخصه فرهنگ ایرانی است

در ایران باستان هنر فرش بافی و قالی بافی در بین بسیاری از افراد جامعه آن زمان مرسوم و رایج بوده است به طوری که کمتر شخصی را می توان یافت که با این هنر ایرانی بیگانه باشد. در تمام خانواده های ایرانی یادگاری از دوران گذشته که هنر دست مادربزرگان بوده است وجود دارد.

فرش بافی که هنر و صنایع دستی ارزشمندی در میان روستاییان و عشایری است امروز به شکل صنعت تخصصی و ویژه ای تبدیل شده است. با تبدیل شدن فرش به یک کالای صنعتی بازار های جدیدی تبدیل شده از اوایل قرن بیستم میلادی شکل بازار های فرش به شکل امروزی تبدیل شد و کشور ما هم بی تاثیر از این موضوع نبوده است.

صنعت فرش دستبافت در شهر های تبریز، قم، کرمان، کاشان، اصفهان، اراک و … از کارگاه های کوچک دیروزی، امروز به کارخانه های بزرگ راه یافته است و این باعث شده نقش به سزایی در صنعت این شهرها و حتی شهر های اطراف دارد. همچنین با توجه به کیفیت بالا محصول ایرانی فرش تجارت ارز آوری داشته و هم چنین در بنیه اقتصادی کشور موثر بوده است.

خدمات قالیشویی

پس از تبدیل شدن قالی به شکل صنعت هم چنین با پیشرفت سطح زندگی  سبک زندگی یا لایف استایل ما از حالت روستایی و عشایر تبدیل به زندگی شهری شد.

در زندگی شهری فضاها محدود و متاثر از تراکم جمعیت است.

دیگر فضاهای الان مانند گذشته نیست تا بتوانیم از آن برای شست و شو فرش و قالی استفاده نماییم. پس صنعت شست شو فرش نیز رونق گرفته است

به خصوص در محل هایی مانند رجایی شهر که فضای شهری بعلت مرکز شهر بودن و نزدیکی این منطقه به مجتمع های تجاری و اداری دارای تراکم بسیار بالایی است به همین خاطر قالیشویی در رجایی شهر یکی از خدماتی است که شرکت های بسیاری از جمله خانومی به ارائه آن می پردازند.

ما با هدف ارائه بهترین خدمات و قیمت مناسب بر اساس نرخ نامه اتحادیه و استفاده از نیروهای زبده و کارامد با هدف کسب رضایت، سیاست گذاری میکنیم و خواستاریم که محبوبیت خود را در بین مشتریان خود افزایش دهیم تا بتوانید سهم بازار بیشتری را کسب نماییم.

شما می توانید جز مشتریان وفادار ما و یا مشتریان جدید خانومی باشید و در کنار آن با معرفی به دوستان، علاوه بر کسب تخفیفات ویژه از جوایز ما در جشنواره های دوره ای گوناگون بهره مند شوید

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تخفیفات دوره ای جشنواره هاو آفر ها می توانید از صفحه اینستگرام خانومی بازدید و ما را در اینستاگرام دنبال نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *