قالیشویی در کرج

قالیشویی در رجایی شهر
اکتبر 7, 2020
نکاتی مهم در شستشوی مبل که نمی‌دانستید
اکتبر 7, 2020

قالیشویی در کرج،با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از ما بخواهید

قالیشویی در کرج را از قالیشویی خانومی ارائه دهنده بهترین خدمات قالیشویی با مناسب ترین قیمت در هر نقطه از استان البرز دریافت نمایید.

قالیشویی در کرج را از قالیشویی خانومی ارائه دهنده بهترین خدمات قالیشویی با مناسب ترین قیمت در کرج را می توانید با خانومی با بهترین کیفیت تجربه کنید.

کرج شامل منطقه جغرافیایی بسیار بزرگی از جمله منطقه (شهرک کلاک و خلج اباد،بلوار ارم، بلوار دریا ،مهرشهر،فاز چهار ،خیابان قزوین ، شهرک اوج و حسن اباد ، جهانشهر تا سه راه گوهردشت می باشد

در این مناطق گسترده از جمله نظریه ،کلاک،کیانمهر نیز وجود دارد که بسیاری از ساکنین این محله هم در تقسیم بندی جغرافیایی جزء کرج می باشند.

تراکم بالای جمعیت در این ناحیه باعث شده است که ارائه خدمات به ساکنین این ناحیه ارزش بسیار بالایی داشته باشد

به همین دلیل مجموعه خانومی با هدف کسب سهم بازار در این ناحیه با تلاش بسیار توانسته ارائه سرویس و خدمات خود را به این ناحیه فراهم سازد.

ما با ارائه خدمات به مردم و ساکنین محترم ناحیه کرج از جمله ،هفت تیر،چهارراه طالقانی ،خیابان بهار،جهانشهر،عظیمیه و گوهردشت این مناطق تابعه این ناحیه ،ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به همشهریان عزیز کرجی ، ارائه بهترین خدمات می باشد.

خانومی با ارائه خدماتی مانند سرویس حمل رایگان از محل مشتری تا کارخانه و بالعکس هم چنین خدمات شست و شوی مبلمان در محل با نرخه اتحادیه کرج ، شست و شوی انواع فرش از جمله دستبافت ،ماشینی،رفو انواع فرش،ریشه بافی، شیرازه بافی توسط نیروهای زبده و کارشناسان حرفه ای تحصیل کرده در صنعت قالی و فرش اماده ارائه خدمات به همشهربان کرجی هستیم

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از صفحه اینستگرام خانومی که به صورت تخفیفات و جشنواره ها و افرهای ویژه را ارائه می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *