قالیشویی کمالشهر

قالیشویی جهانشهر
اکتبر 7, 2020

قالیشویی کمالشهر خدمت دیگری از خانومی

قالیشویی کمالشهر را از قالیشویی خانومی ارائه دهنده بهترین خدمات قالیشویی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در هر نقطه از استان البرز به ویژه کمالشهر دریافت نمایید.

برای دریافت خدمات ما مانند قالیشویی کمالشهر می توانید با مراجعه به صفحه  رزرو خدمات  و یا مراجعه به صفحه اینستاگرام ویا تماس با شماره تلفن 09125695774  رزرو نمایید و از خدمات قالیشویی ما با مناسب ترین قیمت و بهترین سطح خدماتی بهره مند شوید.ما با ارائه خدمات قالیشویی کمالشهر سعی بر این داریم که بتوانیم رضایت مشتریانمان در این شهر که دارای مردمان بومی هست و از جمله بخش های قدیمی کرج بوده و به تازگی از کرج جدا شده است را جلب کنیم

اگر شما از ساکنین محترم کمالشهر هستید، به شما توصیه می کنیم تا یکبار خدمات ما را تجربه نمایید خواهید دید که با توجه به سطح قیمتی و میزان خدمات متنوع ما در زمینه های مختلف فرش مانند قالیشویی انواع فرش ماشینی و دست بافت، رفو، ترمیم رفع انواع بیدخوردگی و … تبدیل به یکی از مشتریان دائمی ما خواهید شد.

کمال آباد که امروزه به کمالشهر تبدیل شده از مناطق قدیمی و از بخش هایی بوده که تشکیل دهنده اصلی شهرستان کرج قدیم بوده و مردمان این ناحیه یکی از اصیل ترین ساکنین این شهر بوده اند. پس از گسترش این بخش از شهر و با وجود ساکنین تبدیل به بخشی مجزا و سپس شهر شد. با ابلاغ دستور استان البرز امروزه کمالشهر با داشتن شهرداری و شورای شهر مستقل خود  تبدیل به یکی از شهرهای استان البرز شده است.

مجموعه خانومی با بهترین سطح خدمات و قیمت مناسب طبق نرخ نامه اتحادیه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم ارائه می باشد.

فرش های دستبافت

فرش دستبافت طرفداران زیادی در هر جای دنیا پیدا کرده و هر کدام از طرح هایش به علت آن که جز صنایع دستی ارزشمند این روزگار است جایگاه ویژه ای یافته تولید فرش دستبافت یکی از هنر دستان شیر زنان ایرانی بوده و فرش و تابلو فرش در فرهنگ ایرانی و ایران زمین نقش به سزایی داشته و دارد. امروزه این صنعت از حالت گذشته که تنها یک هنر بوده خارج شده و تبدیل به یک صنعت گشته است.

طرح ها  و نقش های زیبای ایرانی با حفظ ویژگی های زیبایی شناختی گذشته توسط زنان و مردان این سرزمین تولید می شود و در طرح های نوین و سنتی به بازار های داخلی و خارجی ارائه می شود.

عمر فرش دستبافت بستگی به سزایی به الیاف و شرایط نگهداری آن دارد.

بخش عمده ای از فرش ایران را الیاف طبیعی تشکیل می دهد، رنگ بندی، الیاف طبیعی هم چنین استفاده از ابریشم غیر مصنوعی باعث شده است بازارهای جهانی همواره خواستار این هنر زیبا ایران زمین باشد.

تخفیفات خدمات ما

برای کسب اطلاع از تخفیفات دوره ای ما می توانید ما را در صفحه اینستاگرام خانومی  دنبال کنید و از تخفیفات مجموعه بهره مند شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *